Novinky

Novinka: Pravidelné soutěže s HO Soccer na Facebooku!

Rádi bychom vás informovali o skvělé novince – připravujeme pravidelné soutěže o produkty HO Soccer! Pro zpestření vašeho fotbalového zážitku jsme pro vás připravili řadu soutěží, ve kterých budete mít možnost získat exkluzivní výrobky značky HO Soccer. Dávejte naší stránku pozor a sledujte naše příspěvky, abyste nezmeškali žádnou šanci!

Pravidla:

  1. Organizátor soutěže: Soutěže jsou organizovány společností  HO SOCCER Czech Republic s.r.o (dále jen "organizátor"). 

  2. Soutěžní úkol: Soutěžící budou mít soutěžní úkol, který vystihuje sílu a vášeň fotbalu ve spojitosti rukavicemi HO Soccer.

  3. Způsob účasti: Soutěžící musí zanechat svůj slogan v komentáři pod soutěžním příspěvkem na naší Facebookové stránce.

  4. Termín soutěže: Termíny budou uvedeny v každém jednotlivém soutěžním příspěvku.

  5. Výběr vítěze: Vítězem soutěže se stane vždy příspěvek, který získá největší počet "lajků" (líbí se mi) na Facebookovém příspěvku. V případě shody počtu "lajků" rozhodne organizátor.

  6. Výhra: Autor vítězného sloganu obdrží exkluzivní rukavice HO Soccer Evolution.

  7. Zveřejnění výsledků: Výsledky soutěže budou zveřejněny na naší Facebookové stránce a kontaktujeme vítěze také prostřednictvím soukromé zprávy na Facebooku.

  8. Zveřejnění jmen vítězů: V případě výhry soutěže souhlasí vítěz soutěže se zveřejněním svého jména na naší fanpage. Toto zveřejnění slouží k oznámení výsledků soutěže a ocenění vítězů.

  9. Upozornění ohledně Facebooku: Tyto propagační akce nejsou žádným způsobem sponzorovány, podporovány či spravovány společností Facebook ani s ní spojeny. Veškeré informace poskytované soutěžícími jsou poskytovány organizátorovi soutěže, nikoli Facebooku. Facebook nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům těchto soutěží. Soutěžící se zúčastňují soutěží s organizátorem a nikoli s Facebookem.

  10. Ochrana osobních údajů: Účastí v soutěži souhlasíte s tím, že organizátor bude zpracovávat vaše osobní údaje pro účely této soutěže. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro správu soutěže, kontaktování vítězů a zveřejnění výsledků na naší Facebookové stránce. Vaše údaje nebudou sdíleny s třetími stranami a budou chráněny v souladu se zásadami ochrany osobních údajů organizátora.

Sledujte naše stránky a dejte se do hry! Buďte součástí naší fotbalové komunity a získejte šanci vyhrát exkluzivní produkty HO Soccer!

Záznamy nebyly nalezeny...