Střihy rukavic

Negative se vyznačuje švy umístěnými uvnitř rukavic. Doporučuje se spíše mladším gólmanům s úzkými dlaněmi. Rukavice je těsná a umožňuje velmi dobrý kontakt s míčem, jelikož střih poskytuje prstům tvar a citlivost.

Roll Finger, který se vyznačuje bezešvým připojením dlaně přímo k zadní straně rukavice. Rukavice jsou mohutnější a doporučuje se  spíše pro brankáře s většími dlaněmi. Umožňuje bezpečný úchop kolem celého obrysu prstů.

Ergo Roll Finger. Rukavice je pevnější, než by za normálních okolností byl střih okolo prstu. Střih určený pro brankáře, kteří hledají pevné přilnutí k prstům a větší latexový povrch.

Flat. Jedná se o plochý střih, který kombinuje nejlepší vlastností střihu Roll Finger (bezpečnost úchopu a latexu kolem celého obrysu prstů) a Flat cut (velká kontaktní plocha). Tento střih se doporučuje amatérským brankářům, i když je stále velmi žádaný profesionálními brankáři.

Hybridní, které kombinují výhody dvou různých střihů. Takže pokud nevíte který střih si vybrat, hybridní střihy jsou určeny právě pro Vás.