Ohlasy ke kempu

S Radimem trénuji už 5. sezónu. Za tuto dobu můžu za sebe říct, že tréninky jsou vždy velmi zábavné a přitom přínosné. Fotbalová škola chytejlepe.cz se snaží pracovat s gólmany všech věkových kategorií podle nejnovějších trendů. Toto a profesionální přístup trenéra Radima Netopila dělá z chytejlepe.cz nadstandardní gólmanskou školu.

Martin Kreizl - brankář FK Šumperk

 

Jsem členem od ml. žáků "U13" kdy jsem byl v Šumperku , bylo to super , ve všem jsem se alespoň o něco zlepšil / zesílil… pan trenér při tréninku používal moderní metody, takové jaké jsou na profi úrovni , teď jsem "U17" v Baníku Ostrava za což vděčím velkou měrou i panu trenérovi Netopilovi a vždy se rád vracím a účastním opravdu dobře pořádaných letních kempů.

Patrik Jílovec - brankář FC Baník Ostrava


   

Jsem členem přes 2 roky a nemůžu si vynachválit. Práce trenéra je velmi kvalitní a přínosná. Neustále se zlepšuje a přináší nám nové tréninkové metody a pomůcky. Taky já osobně cítím, že jsem se pod vedením Radima Netopila zlepšil. Jeho přístup je velmi profesionální. Mohu pouze doporučit! 

Vít Podhajský - brankář TJ Sokol Lázně Velké Losiny

 

Jsem členem už 5. rokem. Tréninky jsou super. Není to stereotyp, právě naopak, tréninky jsou zábavné a kvalitní. Oproti dvěma rokům jsem se u p. Netopila zlepšil ve všem, protože jsou pestré. Akorát by mohli být víckrát týdně.

Ladislav Kovařík - brankář FC Baník Ostrava U-17

   

Podle mého názoru je to skvělý člověk a hlavně Trenér... Díky jeho tréninkům vidím na sobě menší zlepšení... :) Všechny ty pomůcky co má jsou velmi dobré. Kvůli nim máme o něco lepší trénink. Ty letní tábory jsou taky hodně dobré, přístup, prostředí, atd... Děkuji :) 

Petr Effenberger - brankář TJ Maletín

 

Na tréninky Radima Netopila chodím krátce asi půl roku. Tréninky jsou velmi kvalitní. Každý trénink je zaměřený na něco jiného. Má pro nás i zajímavé pomůcky, které nás posouvají výkonnostně dál. Cítím se každým tréninkem sebejistější.

Ondřej Kubját - brankář SK Jiskra Rýmařov 


   

Náš syn se účastnil poprvé letního brankářské ho kempu a od té doby neposloucháme nic jiného než jak už se těší na další ročník a ted když nastala ta možnost účastnit se zimního kempu neváhaly jsme ani minutu a jsem za to nesmírně vděčná že se Jonáš muže něčeho takového účastnit.. . a moc díky za nabídku úterních tréninků vím že to je jen přínos a bonus pro našeho syna

Martina Novosadová - Kotrlová - maminka brankáře FK Šumperk

 

Dobrý den pane Netopile, chtěli bychom Vám poděkovat za uskutečnění brankařského kempu. Jsme rádi, že se ho mohl náš syn zúčastnit. Získal tam cenné zkušenosti, které určitě využije při zápasech. Moc se mu líbilo zázemí brankařského kempu a využívání moderních pomůcek při tréninku. Pokud se bude brankařský kemp v příštím roce znovu pořádat, syn rád přijede.

Lenka Hašplová – maminka brankáře TJ Velké Poříčí

   

Pan trenér ví, co dělá a kluci ho mají rádi, i když je na ně někdy tvrdý :-) .
Jako maminka děkuji a jen tak dál. 

Olga Berková - maminka brankáře FK Šumperk nyní Sigmy Olomouc

 
 

Díky moc za práci s Vítkem, sami jsem zaznamenali jeho zlepšení a co víc, ještě ho to baví. Díky

Jana Staňková - maminka brankáře Spartaku Loučná nad Desnou

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.