Aktuální brankářské kempy

letní-kemp-2019

6.letní brankářský kemp chytejlepe.cz

Ve dnech 22.7-27.7.2019 a 28.7–2.8.2019 proběhne v bráně Jeseníků, v Šumperku 6. letní brankářský kemp chytejlepe.cz. Ubytování bude zajištěno v nově zrekonstruovaném hotelu Sport přímo v areálu Tyršova stadionu. Ten nabízí jak přírodní trávníky, tak umělé povrchy, tělocvičnu nebo pískový kurt pro zpestření trénikových jednotek.

Odkaz na ubytování zde: https://www.hotelsumperk.cz/

Začátek obou kempů bude v daný den od 15:30 a končit bude poslední den ve 13:00. Začíná se odpoledním tréninkem 22.7. (28.7) a končí dopoledním 27.7. (2.8.). Ostatní dny budou tréninky probíhat 2-3 x denně. Mimo samotné techniky chytání a rozehrávky, budou tréninky zaměřeny také na regeneraci, posílení jádra tzv. CORE trénink a teoretický rozbor u videa.

K tréninkům budou využívány nejnovější trendy v podobě systémů TRX, BOSU, Gymball apod. Na speciální trénink rychlosti reakce pak bude k dispozici odrazová stěna, reflexball, tenisové míčky, odrazové síto a další pomůcky.

Stravování probíhá formou rozšířené plné penze (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). Jako alternativa k večeři se nabízí jeden grilovací večer, který měl minulé roky u kluků vždy velký úspěch.
K dispozici bude po celý den volně přístupný nealko bar a po tréninku na doplnění energie ovoce.

V ceně akce, která je 5250,- Kč je započteno ubytování (5 nocí), strava, pronájem hřišť a všech ostatních prostor. Všichni brankáři obdrží také kvalitní brankářské rukavice od firmy HO SOCCER (www.ho-soccer.cz) a tréninkové tričko s logem kempu a partnerů v hodnotě 1500 kč. V neposlední řadě je zohledněna také odměna pro trenéry pod vedením hlavního trenéra kempu, profesionálního trenéra FAČR Radima Netopila držitele UEFA A coaching Licence (UEFA A Diploma).

Akce je určena pro brankáře a brankářky od 7-18 let – brankáři jsou rozděleni na základě věku a svých dovedností do tréninkových skupin.

Přihlášky posílejte do 30.4.2019 buď na emailovou adresu: radim.netopil@chytejlepe.cz.

Nebo využijte tento kontaktní formulář https://www.chytejlepe.cz/brankarske-kempy

V objednávce uveďte velikost brankářských rukavic a trička vašich kluků. V případně dotazů volejte na telefonní číslo +420 777008179 kde vám rádi odpovíme.

Platbu uhraďte nejpozději do 30.4.2019 na číslo účtu 851101002/5500 společnosti chytejlepe s.r.o., jako variabilní symbol uveďte datum narození brankáře (brankářky) do zprávy pro příjemce poté uveďte i jeho (její) jméno.

Letos poprvé nabízíme také možnost připojistit se proti nečekané nemoci (zranění) a následné neúčasti na kempu. Za cenu 250 kč navíc Vám garantujeme vrácení 75% částky i při zrušení v den začátku kempu. Bez tohoto připojištění vám sice na rozdíl od cestovních kanceláří peníze vrátíme, ale pouze polovinu. Přece jen závazky, které máme k hotelu hradit musíme.

Za tým chytejlepe.cz s pozdravem Radim Netopil.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.